Awaryjne otwieranie samochodów Ruda Śląska

Awaryjne otwieranie samochodów Ruda Śląska

Pogotowie ślusarskie w Rudzie Śląskiej - do usług!

W życiu przytrafiają się różne sytuacje. Czasem przypadkowo, przez chwilę nieuwagi zatrzaskują się drzwi samochodu, a w jego wnętrzu pozostają kluczyki, co uniemożliwia dostanie się do pojazdu. Wówczas w panice kierowcy zastanawiają się, do kogo zadzwonić po pomoc. Odkąd w Rudzie Śląskiej działa Pogotowie zamkowe problem zostaje rozwiązany! Wystarczy zadzwonić do nas pod numer 666-276-222, a przyjedziemy, by wykonać awaryjne otwieranie aut.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Rudzie Śląskiej to specjaliści, którzy doskonale poradzą sobie z awariami zamków każdego typu, we wszystkich modelach aut. Nasze usługi wykonywane są bezinwazyjnie, gdyż dbamy o mienie naszych klientów. Pracujemy na najlepszym, nowoczesnym sprzęcie, który daje nam możliwość bezinwazyjnych otwarć zamków. Powierzając nam usługę, jaką jest awaryjne otwieranie samochodów zyskujesz gwarancję sprawnego i bezpiecznego wykonania zadania!

Bezinwazyjne i bezpieczne awaryjne otwieranie samochodów Ruda Śląska

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Rudzie Śląskiej to świetnie wyszkoleni fachowcy, którzy poradzą sobie z każdą awarią zamka, także samochodowego. Szkolimy naszą kadrę, by ślusarze wezwani na miejsce zdarzenia zawsze mogli pomóc. Cykliczne warsztaty to gwarancja, że nawet nowoczesne systemy zabezpieczeń nie będą problemem dla naszych ślusarzy. Niezależnie od tego, jaki model pojazdu posiadasz, specjaliści z Pogotowia zamkowego poradzą sobie z wykonaniem usługi i bezpiecznym otworzeniem jego zamka.

Zaufaj naszej wiedzy i ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży ślusarskiej. Potrafimy awaryjnie otworzyć każdy zamek, nie powodując przy tym uszkodzenia karoserii czy samego mechanizmu zamkowego. Dbamy także o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego zawsze upewniamy się, czy mamy do czynienia z właścicielem pojazdu. Gdy masz problem z zatrzaśniętymi drzwiami, warto zadzwonić i wezwać nas na miejsce zdarzenia - pomożemy w dostaniu się do auta!

Do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu

Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 06:00-24:00. Dyżurujemy dla Państwa nawet w niedziele i święta. Przyjedziemy do awarii zamka niemal przez cały dzień, tak więc teraz śmiało można do nas dzwonić także wieczorową porą. Gwarantujemy szybki dojazd o każdej porze dnia! Odkąd działamy na terenie Rudy Śląskiej, nie musicie czekać ze zgłoszeniem awarii. Oto numer telefonu do nas: 666-276-222- zadzwoń i zamów awaryjne otwieranie samochodu w wykonaniu najlepszych specjalistów od zamków.

 

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 

Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:

Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Zabrze

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rudzie Śląskiej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami