Montaż i wymiana zamków Ruda Śląska

Montaż i wymiana zamków Ruda ŚląskaZATRUDNIJ FACHOWCA – ZNA SIĘ NA WYMIANIE ZAMKÓW
Pogotowie zamkowe w Rudzie Śląskiej oferuje usługi ślusarskie na wysokim poziomie. Zatrudniamy tylko najlepszych, szkolących swoje umiejętności zawodowe ślusarzy. Jesteśmy pewni, że na rynku śląskim jesteśmy najlepsi. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie ślusarza, przez lata nabyliśmy liczne umiejętności, które pozwalają nam pomagać Klientom w każdej kłopotliwej sytuacji z zamkiem.
Na naszej szerokiej liście usług znajdują się montaż i wymiana zamków na nowe. Wezwij nas, gdy tylko zauważysz, że zamek zaczyna się zacinać, lub nie funkcjonuje tak bezawaryjnie jak niegdyś. Być może jest to pierwszy sygnał zbliżającej się awarii. Warto uprzedzić taką sytuację.
 
Pamiętać należy, że podstawową funkcją zamka jest ochrona mienia. Także bezpieczeństwo jest czynnikiem, który warunkowany jest sprawnym działaniem zamków.
Wymiana zamków w Rudzie Śląskiej nigdy nie była tak sprawna jak teraz, odkąd otworzyliśmy swój oddział w tym mieście. Zajmujemy się także montażem zamków w Rudzie Śląskiej. Zadzwoń do nas gdy okaże się, że niezbędna jest taka właśnie usługa ślusarska.
 
ZAKŁADANIE ZAMKÓW – TO NASZA PRACA
Ślusarze z pogotowia zamkowego zajmują się również zakładaniem zamków w Rudzie Śląskiej. Montowanie zamków to nasza praca codzienna. Wykonujemy ją z najwyższą starannością i rzetelnością. Dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów jest najważniejsze.
W bieżącej sprzedaży posiadamy zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura, a Klientom pomagamy w montażu wszystkich typów zamków, jakie dostępne są na polskim rynku.
 
PROFESJONALNE POGOTOWIE ŚLUSARSKIE
Pogotowie zamkowe w Rudzie Śląskiej to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe. Szkolimy naszych pracowników, bo tylko rzetelna wiedza umożliwia im udzielenie pomocy Klientom w awaryjnych sytuacjach. Dzięki szkoleniom nasi ślusarze znają wszystkie typy zamków, jakie dostępne są na rodzimym rynku. Znają także wszystkie modele drzwi, jakie często otwierają awaryjnie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
PRACUJEMY 24 GODZINY NA DOBE, 7 DNI W TYGODNIU!
Pogotowie zamkowe w Rudzie Śląskiej pełni dyżur 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Dyżurujemy pod numerem telefonu 666-276-222


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Bytom

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rudzie Śląskiej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami