Naprawa zamków Ruda Śląska

Naprawa zamków Ruda ŚląskaZADZWOŃ PO FACHOWCA – NAPRAWIMY TWÓJ ZAMEK
Pogotowie zamkowe w Rudzie Śląskiej, zatrudniające tylko sprawdzonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców, jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zadzwoń do nas, a na miejscu zdarzenia zjawi się ślusarz, który dokładnie rozezna sytuację, sprawdzi zamek i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Naprawa zamków w Rudzie Śląskiej to praca, jaką w tym mieście wykonujemy codziennie. Jesteśmy także specjalistami od serwisowania zamków. Prowadzimy profesjonalny serwis zamków w Rudzie Śląskiej.
 
Zdarza się, że nagle zamek zaczyna się zacinać, lub psuć. Wówczas najlepiej jest wezwać specjalistę, który pomoże w usunięciu awarii.
Naprawianie zamków w Rudzie Śląskiej to nasze codzienne zadanie. Przyjeżdżamy do Klienta i skrupulatnie sprawdzamy w jakiej kondycji znajduje się użytkowany zamek. Jeśli okazuje się, że jest zepsuty, proponujemy jego reparację. Następnie dokładnie instruujemy Klienta w jaki sposób dbać o zamek i jak często konserwować, by działał bez zarzutów przez wiele kolejnych lat. W Rudzie Śląskiej prowadzimy profesjonalny serwis Gerda oraz serwis Dierre.
 
POGOTOWIE ZAMKOWE – SPECJALIŚCI Z DOŚWIADCZENIEM
Na rynku ślusarskim jesteśmy obecni od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, które pomaga nam w naprawach zamków każdego typu. Wciąż jednak doszkalamy swoje umiejętności zawodowe, przechodzimy liczne szkolenia, dzięki którym na rynku śląskim jesteśmy najlepsi. Naprawiamy zamki każdego typu, pomagamy w awaryjnych otwarciach drzwi i zamków, także samochodowych. Awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie mieszkań to dla nas codzienność. Naprawiamy zamki i prowadzimy serwisy Dierre oraz Gerda. Warto skorzystać z naszych umiejętności!

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

 
PRACUJEMY CAŁODOBOWO
Pogotowie ślusarskie w Rudzie Śląskiej działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Teraz ze zgłoszeniem awarii zamka nie musicie czekać do rana. Śmiało można do nas dzwonić także w środku nocy. Przyjedziemy i zajmiemy się Waszym zamkiem. Nasz telefon 666-276-222 jest do Państwa dyspozycji!


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Bytom

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rudzie Śląskiej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami